W jakich krajach jest legalna marihuana?

Na szczęście są kraje gdzie marihuana jest legalna. Jeśli masz na myśli legalną marihuanę prawo może dotyczyć sprawy gdzie marihuana jest wprowadzona, zdekryminalizowana czy zdepenalizowana. W Europie myśląc o legalnej marihuanie niejednokrotnie jest w postaci gdzie marihuana pozostała zdepenalizowana. Chociażby w Holandii przeciwko ogólnemu mniemaniu marihuana jest nielegalna. Niewątpliwie w Polsce marihuana jest nielegalna natomiast posiadanie czy handel trawką zagrożony jest karą pozbawienia wolności

Holandia

Przeciwko ogólnemu przekonianiu, w Holandii zarówno sprzedaż jak również posiadanie oficjalnie jest nielegalne, natomiast jest to akceptowane. Jednokrotnie można tam uzyskać 5 gram, oraz tyle również można mieć przy sobie. Uprawianie krzaków również jest w Holandii nielegalne, chyba, iż jest to uprawa na swój cel oraz w takim przypadku można mieć 5 roślin. W coffe sklepach nie można sprzedać marihuany jaka wychodzi z naszych hodowli. Lokalne władze nadzorują uprawy jakie są dedykowane na sprzedaż, natomiast większość posiadaczy podporządkowuje się rozporządzeniu.

Urugwaj - skarb Ameryki Południowej

Urugwaj słynie przede wszystkim z pięknych widoków, piaszczystych plaż oraz nocnego życia. Ciężko nie ulec urokowi Montevideo, stolicy tego pięknego kraju, jaka łączy w sobie piękno starych budowli i modernizację budowy industrialnej. Wycieczka musi zatem zdecydowanie obejmować spacer po Starym Mieście, tworzącym jedyne we własnym rodzaju historyczne centrum, doskonałe dla fanów sztuki i miłośników kawy, mogących odwiedzić tam liczne restauracje.

Powiązane posty