Jak wpływa filtr wodny na waporyzację medycznej marihuany?

Najlepsza metoda przyjmowania marihuany

Jeżeli zastanawiasz się, jaką metodę przyjmowania konopi indyjskich najlepiej stosować, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Waporyzację wybiera większość użytkowników. Metoda polega na podgrzewaniu suszu marihuany do temperatury, która uwolni parę. Sztuka polega na tym, żeby nie doszło do spalania - dzięki temu nie wydobędą się szkodliwe substancje. Ta metoda może prowadzić do wysuszenia gardła. Żeby się przed tym uchronić, warto skorzystać z filtracji wody.

Pomoc dla ludzi zdecydowanych na waporyzację

Często ludziom inhalującym medyczną marihuanę zaleca się częste picie wody. Chociaż to dobry sposób, istnieje lepsza alternatywa. Filtracja pary przez wodę sprawia, że temperatura pary jest niższa, a co najważniejsze dobrze nawilżona. Dzięki temu przyjmowanie marihuany nie jest nieprzyjemne.

Co daje filtr wodny?

Warto zaznaczyć, że filtr do wody sprawi, że przenośne urządzenie do waporyzacji będzie bezpieczniejsze. Sztuczka nie zadziała z najtańszymi urządzeniami takimi jak Snoop Dogg G Pen czy Titan 2 Hebe. Lepiej zainwestować trochę więcej pieniędzy i cieszyć się bezpieczną inhalacją, niż ryzykować własnym zdrowiem.

Który filtr wodny wybrać?

Filtry wodne dzielą się na dwa podstawowe rodzaje - bubblery oraz bonga. Bongo to tradycyjna fajka wodna, która używana jest do palenia medycznej marihuany.  Bubbler to mały filtr wody, który umieszczany jest na waporyzatorze w okolicach ustnika. Druga opcja jest tańsza, ale wiąże się z mniejszymi rozmiarami urządzenia.